Program 2018

Monday 3. December

13:00 - 13:50

Tobias og dagen det smalt

Rimfrost Produksjoner

Black Box teater

Fra 6 år

14:00 - 16:00

Seminar: gender identity

Black Box teater

17:00 - 17:50

Tobias og dagen det smalt

Rimfrost Produksjoner

Black Box teater

Fra 6 år

Tuesday 4. December

09:30 - 12:00

GREAT art for small people

Dansens Hus

13:00 - 16:00

Room, religion and reflection

13:30 - 14:00

Norwegian premiere: Mago

Babyopera/Babyart (KR)

Sentralen

0-3 år

14:30 - 15:00

Mago

Babyopera/Babyart (KR)

Sentralen

0-3 år

19:00 - 19:30

Black Box teater

19:30 - 20:30

9

Cas Public/Kopergietery (Canada og Belgia)

Black Box teater

20:30 - 23:30

Black Box teater

Wednesday 5. December

10:00 - 11:00

Lars is LOL

Teatret Vårt

Teater Manu

Fra 10 år

10:00 - 10:30

Mago

Babyopera/Babyart (KR)

Sentralen

0-3 år

11:00 - 11:30

Mago

Babyopera/Babyart (KR)

Sentralen

0-3 år

11:00 - 12:00

Monsters

Duda Paiva Company (NL)

Black Box teater

12 år

11:30 - 13:30

#Me&U

Rom for dans

Rom for Dans

Fra 13 år

13:30 - 14:30

Oxytrain

Biong / Schia

Black Box teater

Fra 16 år

15:30 - 17:30

#Me&U

Rom for dans

Rom for Dans

Fra 13 år

17:00 - 18:00

Lars is LOL

Teatret Vårt

Teater Manu

Fra 10 år

19:00 - 20:00

Monsters

Duda Paiva Company (NL)

Black Box teater

fra 12 år

20:30 - 22:00

Showbox Inclusive: Haugtussa

Det Norske Teatret

Det Norske Teatret

Frå 13 år

Thursday 6. December

10:00 - 10:45

Grass

Claire Parsons Co (S)

Black Box teater

Fra 4 år

10:00 - 11:00

Rufs

Kristofer Grønskag / Per Magnus Barlaug

Sentralen

Fra 6 år

11:00 - 12:00

A Mano

El Patio Teatro (ES)

Black Box teater

Fra 6 år

11:00 - 11:45

Star Wårs (with an Å)

Madam Pysj

Sentralen

Fra 10 år

11:30 - 12:30

Rufs

Kristofer Grønskag / Per Magnus Barlaug

Sentralen

Fra 6 år

13:00 - 14:00

A Mano

El Patio Teatro (ES)

Black Box teater

Fra 6 år

13:00 - 13:45

Star Wårs (with an Å)

Madam Pysj

Sentralen

Fra 10 år

17:00 - 18:00

Two words!

Sagliocco Ensemble

Teater Manu

Fra 16 år

18:30 - 19:30

Bare en våt munn

Lindeberg/Nilsen

Black Box teater

Fra 16 år

19:00 - 23:00

Salt Arena

19:00 - 20:00

Showbox Inclusive: KABOOM!

Subjazz

Dansens Hus

20:30 - 22:00

Showbox Inclusive: Haugtussa

Det Norske Teatret

Det Norske Teatret

Frå 13 år

Friday 7. December

10:00 - 11:00

Hello

Therese Slob Produksjoner

Black Box teater

fra 12 år

11:00 - 12:00

Minimal Animal

Theaterhaus Ensemble (D)

Black Box teater

Fra 2 år

12:00 - 13:30

Lunch seminar: Performing arts - a click away!

Sentralen

12:30 - 13:30

Natives

Brageteatret

Teater Manu

Fra 13 år

13:30

Incrompehnesibel 

Frida Odden Brinkmann

Sentralen

Fra 3 år

20:00 - 21:00

Showbox Inclusive: Det merkelige som hende med hunden den natta

Det Norske Teatret

Det Norske Teatret

Frå 15 år

Saturday 8. December

11:00 - 12:00

Minimal Animal

Theaterhaus Ensemble (D)

Black Box teater

Fra 2 år

12:00 - 13:00

The little prince

Kilden

Black Box teater

Fra 5 år

15:00 - 16:00

Showbox Inclusive: HyPer i Egypt

Det Norske Teatret

Det Norske Teatret

Frå 7 år

15:00 - 16:00

Showbox Inclusive: Nila og den store reisa

Det Norske Teatret

Det Norske Teatret

Frå 6 år